O Chalupě

  Chalupa je vhodná pro velké party lidí. Je vybavena 15-ti lůžky ve čtyřech pokojích s možností rozšíření o čtyři přistýlky. V přízemí je společenská místnost s krbem, kuchyňským koutem a dvěma lůžky. V této místnosti se nachází televize pro filmové večery. Přímo v chalupě se nachází sklípek pro skladování potravim (sudů), v prvním patře je plně vybavená hlavní kuchyně, která jistě uspokojí požadavky všech kuchařek a kuchařů. Za domem je pramen horské vody, který v létě přímo vybízí k osvěžení. Cca 20m od domu se nachází uzamykatelná lyžárna/sklad kol, kde lze bez obav nechat sportovní vybavení.

Co s sebou?

  Postele nejsou vybaveny prostěradly a povlečením, proto je nutné si toto přivézt z domova (polštář a peřina zde jsou). Dále je nutné si vzít domácí obuv, kuchyně jsou plně vybaveny a veškeré nádobí a potřeby jsou zde k dispozici.

Topení

  Chalupa je vytápěna ústředním topením na tuhá paliva. Je zde zásobník, který umožňuje přikládat pouze jedenkrát denně, což je ideální, když se jde na túru, naloží se kotel a teplo nám bez obav vydrží 24hodin. Ve společenské místnosti je krb na dřevo, pokud se zde bude topit, ačkoliv to není potřeba, pak se dle množtví spáleného dřeva, dohodnem se na nějakém příspěvku :)

Možnosti zabavení

  Vedle domu se nachází ohniště ke grilování nebo opékání buřtů či jen k posezení u táboráku. Ve vybavení chaty je i přenosný gril, 10L kotlík nad oheň, samodomo grill na otočení menšího prasátka (do 30kg) nebo krůty, kýty atd. a je možnost zapůjčení klasických sáněk (2 ks) pro zimní hrátky. Přímo před domem je pro zimní zabavení svah, kde se nejen děti mohou vydovádět.

Dále je zde mnoho turistických tras od jizerek po Krkonoše, kde si své jistě najde každý turista i lyžař. Přímo v Desné je muzeum hraček , v blízkosti chalupy najdete mnoho sjezdových tratí.

  • Bedřichov
  • Severák
  • Tanvaldský Špičák (10 minut pěšky od chalupy)
  • Harrachov
  • Rokytnice
  • Špindlerův Mlýn
  • V blízkosti sjezdovka vhodná i pro začátečníky

500metrů od chalupy je možnost koupání v říčce Bílá Desná kde jsou vodní kaskády a i místo k opalovačce a válendu :)

Chalupa je na klidném místě takřka bez provoze, kde není třeba bát se o své děti.

 Úklid

  Chalupa se předává v původním stavu, tj. uklizeno, zameteno, vysáto, atp.. Veškeré škody se musí hlásit v den předání domu (jsme lidi) :).

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Kontakt

Chalupa Bláža Martin Blažej
Na Lázni 313
Čechtice 257 65
+420 602 499 660 Vojtěch Blažej
+420 605 337 185 Martin Blažej
blazej.vojtech@seznam.cz martin.blazej60@gmail.com